Oznamy pre študentov

Spoločnosť Continental Automotive Systems Slovakia so sídlom vo Zvolene, ktorá sa venuje vývoju a výrobe brzdných systémov pre automobily svetových zančiek, vypísala témy bakalárskych, diplomových a dizertačných prác, ktoré sú vhodné pre študentov vybraných študijných zameraní. Zoznam tém je k dispozícii tu:

link Continental-Temy-ZP.xlsx

Kontakt pre prípad záujmu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Continental plagat

Bližšie informácie:
Continental, Chassis & Safety
Mgr. Matej Lupták – HR Partner
Oddelenie ľudských vzťahov
Mobil: 0911 565 308
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Firma RAIS Slovakia hľadá brigádnikov ovládajúcich CAD resp. CAM (študenti Bc. resp. Ing. stupňa) s perspektívou zamestnania sa po ukončení štúdia. Bližšie informácie:

Ing. Milan Horváth
RAIS Slovakia, s.r.o.
Petrovanská 34/A | 080 01 Prešov
M: +421 917 074 200 | T: +421 513 811 518
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. | www.rais.sk

Dňa 05. júna 2019 o 14:00 hod. sa na Katedre aplikovanej mechaniky a strojného inžinierstva, miestnosť 432B, uskutoční stretnutie tajomníka štátnych skúšok Ing. Pavla Lengvarského, PhD. s končiacimi študentmi inž. študijného programu Aplikovaná mechanika a Strojné inžinierstvo. Po úvodných informáciách o priebehu štátnych skúšok, konajúcich sa dňa 6. júna 2019, bude nasledovať nahrávanie prezentácií záverečných prác. Z toho dôvodu žiadame všetkých o prítomnosť a prípravu podkladov k prezentáciám tak, aby dĺžka ich obhajoby nepresahovala 7 minút! V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte Ing. Pavla Lengvarského, PhD. na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Do záložky "Pracovné ponuky" boli pridané nové pracovné pozície.

Ľudia na katedre Laboratória a učebne Katedrová videogaléria Publikačná činnosť
Študuj Aplikovanú mechaniku Študuj Strojné inžinierstvo Ponuka služieb pre prax a možností spolupráce Popularizácia vedy a propagácia štúdia

Kontakt

Katedra aplikovanej mechaniky a strojného inžinierstva
Strojnícka fakulta
TUKE
Letná 9
042 00 Košice
Slovensko

tel.: +421 55 602 2461 (Sekretariát)

TUKE na mape

TUKE SjF
UK MAIS
Pošta TUKE Telefónny zoznam