Oznamy pre študentov

Dňa 30. mája 2019 o 13:00 hod. sa na Katedre aplikovanej mechaniky a strojného inžinierstva, miestnosť 423B, uskutoční stretnutie tajomníka štátnych skúšok Ing. Martina Hagaru, PhD. s končiacimi študentmi bakalárskeho študijného programu Strojné inžinierstvo. Po úvodných informáciách o priebehu štátnych skúšok, konajúcich sa v dňoch 3. a 4. júna 2019 bude nasledovať nahrávanie prezentácií záverečných prác. Z toho dôvodu žiadame všetkých o prítomnosť a prípravu podkladov k prezentáciám tak, aby dĺžka ich obhajoby nepresahovala 6 minút! V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte Ing. Martina Hagaru, PhD. na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ľudia na katedre Laboratória a učebne Katedrová videogaléria Publikačná činnosť
Študuj Aplikovanú mechaniku Študuj Strojné inžinierstvo Ponuka služieb pre prax a možností spolupráce Popularizácia vedy a propagácia štúdia

Katedra aplikovanej mechaniky a strojného inžinierstva
TUKE