Oznamy:

Pozývame Vás na medzinárodný seminár "Kvalita 4.0", ktorý sa uskutoční 16. mája 2024 na Technickej univerzite v Košiciach. Organizuje sa v rámci Vyšehradského projektu „Zlepšenie výučby manažérstva kvality v ére Industry 4.0“. Partnermi projektu sú Technická univerzita v Košiciach (Strojnícka fakulta a Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie), Ekonomická univerzita v Krakove a Univerzita Tomáša Baťu v Zlíne. Prednášajúcimi budú odborníci z praxe a akademického prostredia.

Účasť na podujatí je bezplatná. Na seminár je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom formuláru: https://kpz.uek.krakow.pl/limesurvey/index.php/216922?lang=en

Seminár sa uskutoční v hlavnej budove TUKE v miestnosti č. 435 na 4. poschodí.

Program konferencie na stiahnutie

Full HD 1