Novinky

upraveny pi

upraveny PI Ing. 2

Vážení študenti končiacich ročníkov

 

Vážení študenti končiacich ročníkov,  dňa 7.4.2022 od 8:30 hod. sa uskutoční katedrové kolo ŠVOČ v prílohách tohto odkazu nájdete šablónu na stiahnutie, do ktorej je potrebné vložiť textovú časť Vašej záverečnej práce podľa pokynov zvýraznených v samotnej šablóne. Následne je potrebné k tejto textovej časti vytvoriť prezentáciu pomocou softvéru MS Power Point, ktorú bude potrebné odprezentovať v rozsahu 5 až 7 minút. Poradie prezentujúcich bude v abecednom poradí, po každom prezentujúcom sa k danej práci vyjadria členovia komisia s usmernením pre prezentujúceho s ohľadom na tému ako aj spôsob prezentácie.

Účasť na katedrovom kole je povinná pre všetkých končiacich študentov našej katedry.

Čo sa týka Vašich prezentácii, snažte sa dodržať časový limit na jedného prezentujúceho 5 maximálne 7 minút. Svoje prezentácie uložte ako prílohy tejto skupiny do sekcie súbory, každý študent si v tejto sekcii vytvorí priečinok so svojim menom, do ktorého vloží svoju prezentáciu. Textovú časť svojej práce zašle na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Názvy Vašich textových súborov ako aj prezentácii nech sú uložené vo formáte názvu: „meno priezvisko, št. program“ (Jozef Mrkvička 2. Ing. PI).

 

šablona na stiahnutie

fcb yt mais uk telefon stravovanie nastavenia ftp moodle

KPaDI

poster katedra

index

Kalendár

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

mapa sjf

Naša adresa:
               Pracovný čas:
              Po - Pi: 8:00 - 16:00
Strojnícka fakulta
 
 
Katedra priemyselného a digitálneho inžinierstva
 
 
 
Park Komenského 9
 
042 00 Košice
Slovensko

 
 

Pre študentov

 V tejto časti nájdete odkaz na zaujímavé ponuky zverejňované na stránke Technickej univerzity v Košiciach pre študentov.

MAIS portál

 Pri hľadaní osnovy študiných predmetov je výhodné poznať webový odkaz na MAIS portál maisportal.tuke.sk/portal/.