Uznesenia AS

logo sjf 2018sk new

fotogaleria
videogaleria
fakulta media
preco studovat

Uznesenie VII/1
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/2
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/3
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná a externá forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/4
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná automatizácia pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Priemyselné inžinierstvo, denná a externá forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/5
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre I. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/6
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre I. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/7
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/8
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/9
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.


Uznesenie VII/10
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Priemyselná mechatronika pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/11
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v slovenskom na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/12
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre II. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/13
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v slovenskom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/14
AS SjF prerokoval návrh študijného programu Robotika a robototechnológie pre III. stupeň vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Výrobná technika, denná a externá forma štúdia vyučovaného v anglickom jazyku na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/15
AS SjF prerokoval návrh na habilitačné a inauguračné konanie v študijnom programe Kvalita a bezpečnosť, v odbore Kvalita a bezpečnosť na SjF TUKE.

 

Uznesenie VII/16
AS SjF súhlasí s vyčlenením 12% z prijatej dotácie z projektov VEGA, KEGA, APVV na prevádzkové náklady katedry 4%, na prevádzkové náklady na DSjF 4%, a na fond rozvoja SjF 4%.

 

Uznesenie VII/17
AS SjF zvolil za člena Rady vysokých škôl SR na 10. funkčné obdobie 2019 – 2023 prof. Ing. Emila Spišáka, CSc.

 

Uznesenie VII/18
AS SjF prerokoval návrh na zmenu spolugarantov v študijnom programe Automatizácia a riadenie strojov a procesov v II. stupni vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Automatizácia, a to doc. Ing. Ondreja Líšku, CSc. a doc. Ing. Jaroslava Šeminského, PhD. nahradí doc. Ing. Alena Galajdová, PhD. a doc. Ing. Patrik Šarga, PhD.


Uznesenie VII/19
AS SjF prerokoval návrh na zmenu spolugarantov v študijnom programe Automatizácia a riadenie v III. stupni vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Automatizácia, a to doc. Ing. Ondreja Líšku, CSc. a doc. Ing. Jaroslava Šeminského, PhD. nahradí doc. Ing. Alena Galajdová, PhD. a doc. Ing. Patrik Šarga, PhD.


Uznesenie VII/20
AS SjF prerokoval návrh na zmenu garanta v študijnom programe Bezpečnosť techníckych systémov v II. stupni vysokoškolského štúdia v študijnom odbore Kvalita a bezpečnosť, a to Dr.h.c. mult. prof. Ing. Juraja Sinaya DrSc. nahradí prof. Ing. Milan Oravec, PhD.

 


Košice 7. 5. 2019
                                                                       prof. Ing. Emil Spišák, CSc.
                                                                          predseda AS SjF TUKE

 


Overovatelia:
prof. Ing. Emil Evin, CSc.
Ing. Viktória Krajňáková

 

fcb g plus yt Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. moodle

Strojar inovator 2021

mais  Mail Zamestnanci  studentmail  telefon stravovanie kniznica nastavenia ftp zamestnanci

Žiadna udalosť nie je v kalendári

 

Júl 2021
pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

mapa sjf

Študijné oddelenie

Úradné hodiny:
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
8:30 - 11:30
8:30 - 11:30
8:30 - 11:30, 13:00 - 15:00
nestránkový deň
8:30 - 11:30Telefón: +421 55 602 2168

Kontakt

Strojnícka fakulta TU v Košiciach
Letná 1/9
042 00 Košice-Sever

tel.: +421 55 602 2016
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.