Domov

logo sjf 2018sk new

fotogaleria
videogaleria
fakulta media
preco studovat

Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky vyhlasuje súťaž „Ocenenie najlepšej študentskej a doktorandskej práce s nadväznosťou na technické normy“, prostredníctvom ktorej sa snaží zvýšiť povedomie o technickej normalizácií na Slovensku. 

Poslaním súťaže je umožniť autorom získavať a šíriť nové poznatky v oblasti technickej normalizácie na Slovensku, a tým podporiť ich ďalšie profesijné smerovanie.

Cieľom súťaže je oceniť najlepších autorov bakalárskej/diplomovej/dizertačnej práce obhájené v akademickom roku 2014/2015 a 2015/2016, a tým upozorniť na prácu absolventov vysokých škôl, zameranú na oblasť technickej normalizácie, podporiť ich a oceniť za výnimočné príspevky, ktoré zachytávajú uvedenú tému a prispievajú k zvyšovaniu povedomia verejnosti o problematike a jej prínosoch pre spoločnosť.

 

SÚŤAŽNÉ KATEGÓRIE
Súťaží sa v dvoch kategóriách:
najlepšia bakalárska/diplomová práca (autorstvo – absolvent 1. alebo 2. stupňa vysokoškolského štúdia)
najlepšia dizertačná práca (autorstvo – absolvent doktorandského štúdia)

 

PODMIENKY SÚŤAŽE

  • Do súťaže môžu byť zaradené v rámci jednotlivých kategórií práce týkajúce sa všetkých oblastí spoločnosti, ktoré sa v akejkoľvek podobe zaoberajú problematikou technickej normalizácie a používania noriem.
  • Do súťaže môžu byť prihlásené bakalárske/diplomové/dizertačné práce registrované v Centrálnom registri záverečných prác obhájené v akademickom roku 2014/2015 alebo 2015/2016.
  • Do súťaže môžu byť zaradené vybrané bakalárske/diplomové/dizertačné práce zaslané vyhlasovateľovi súťaže autorom bakalárskej/diplomovej práce, vedúcim bakalárskej/diplomovej práce, autorom dizertačnej práce alebo jeho školiteľom.
  • Prihlásená práca musí byť napísaná v slovenskom jazyku.
  • Prihlášku je potrebné zaslať spolu s bakalárskou/diplomovou/dizertačnou prácou (poprípade s posudkami vedúceho práce a oponentov). Konečný termín pre doručenie prihlášky do súťaže v oboch kategóriách je stanovený do 31. 08. 2016.

Hodnotenie práce budú vykonávať členovia hodnotiteľskej komisie zloženej zo zamestnancov ÚNMS SR. Hodnotiteľská komisia bude hodnotiť nadväznosť práce na technické normy, vedecký, praktický a spoločenský prínos práce pre oblasť technickej normalizácie, odbornú kvalitu práce a využiteľnosť práce pre prax v danej oblasti.

Víťazi súťaže budú ocenení získaním možnosti sprístupnenia jednej triedy noriem podľa vlastného výberu prostredníctvom služby STN-online a uverejnením honorovaného odborného článku v odbornom časopise Metrológia a skúšobníctvo resp. v časopise Kvalita.

Výsledky súťaže budú uverejnené aj na internetovej stránke úradu. Ocenenia víťazom súťaže budú odovzdávané počas seminára konaného pri príležitosti Svetového dňa normalizácie.

 

PRIHLÁSENIE SA DO SÚŤAŽE

Ak spĺňate všetky podmienky súťaže, pošlite nám vyplnenú prihlášku spolu s elektronickou verziou práce emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. resp. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok kontaktujte Ing. Martinu Piklovú e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne telefonicky na čísle 02/57 485 121.

Prihlášku do súťaže „Ocenenie najlepšej študentskej a doktorandskej práce s nadväznosťou na technické normy“ nájdte tu

fcb g plus yt Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. moodle

Strojar inovator 2021

mais  Mail Zamestnanci  studentmail  telefon stravovanie kniznica nastavenia ftp zamestnanci

Žiadna udalosť nie je v kalendári

 

Máj 2024
pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Spolupráca s praxou

AuferDesing     Biomedical Engineering    BOSCH   BSH   

Chemosvit    Chirana    Continental    evektor  

 

embraco    Ford    magna

 

 USS    wolksvagen    KIA    PSA

 

 USS    LEAR  minebeamitsumi  

NORDMondi SCP   masam logo ok 1   Tatravagonka Poprad

 

HMT   IDIADA   Sova Digital     siemens

 

SMC    REGADA   Ricardo   Senzor

 engler    matador mubea logo

vuje   javys     Kerex       ROSERO      SEZ

 

  kimex  spp    zts vvu  whirpool

 

LPH  nekoten  swep

 

marelli  slovnaft    IQ   spinea

 

 balluff  mitsubishi  garrett

 

 

 

 

 

 

 

mapa sjf

Študijné oddelenie

Úradné hodiny:
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
8:30 - 11:30
8:30 - 11:30
8:30 - 11:30, 13:00 - 15:00
nestránkový deň
8:30 - 11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Telefón: +421 55 602 2168

Kontakt

Strojnícka fakulta TU v Košiciach
Letná 1/9
042 00 Košice-Sever

tel.: +421 55 602 2016
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.