Domov

logo sjf 2018sk new

fotogaleria
videogaleria
fakulta media
preco studovat

ceo sk small

Spoločnosť Adecco Group, svetový líder v poskytovaní personálnych služieb, ponúka pre 50 ambicióznych a aktívnych mladých ľudí možnosť vyskúšať si počas jedného mesiaca pozíciu CEO (chief executive officer). Študenti a absolventi stredných a vysokých škôl sa môžu uchádzať o pozíciu lokálneho CEO Adecco Slovakia v  online systéme www.adeccowaytowork.com, ktorý je prístupný od 1. marca do 15. apríla 2016. Vybraný uchádzač bude spolupracovať na pozícii CEO so Sergiom Duarte, country manažérom Adecco Slovakia v júli 2016. Pre mladých ľudí je to výnimočná životná príležitosť. Najlepší kandidáti z celého sveta budú bojovať o pozíciu globálneho CEO Adecco Group na jeden mesiac.

Celosvetová nezamestnanosť mladých ľudí sa podľa dostupných dát vyšplhala približne na 73 miliónov, čo takmer zodpovedá populácii Nemecka. Napriek tomu je vo svete zarážajúci nedostatok mladých talentov, ktorý bráni hospodárskemu rozvoju a prosperite. Približne 40 percent zamestnávateľov hovorí, že hlavnou prekážkou pri obsadzovaní voľných pracovných miest, vhodných pre absolventov, je nedostatok predchádzajúcich pracovných skúseností. Kvôli tomuto negatívnemu trendu Adecco Group navrhlo program Adecco Way to Work a „CEO na jeden mesiac“. Cieľom programu je podporiť talentovaných mladých ľudí v  začínajúcej kariére a zvýšiť ich zamestnateľnosť. Účelom stáží je naučiť začínajúcich manažérov učiť sa za pochodu, získať poznatky a inšpiráciu pre budúce povolanie. Navyše, takáto unikátna skúsenosť vynikne v životopise mladého uchádzača o prácu. „CEO na jeden mesiac“ je životná šanca pracovať v Adecco Slovakia po boku Sergia Duarte.

 „Mladí ľudia vnímajú budúcnosť z rôznych perspektív. Čaká ich realita, v ktorej budú musieť v silnej konkurencii zabojovať o menej pracovných miest, vyrovnať sa s prostredím, ktoré bude úplne iné, ako počas ich študentských rokov a postaviť sa tak tvárou v tvár množstvu nových zodpovedností. Spoločnosť Adecco pomáha mladým počas ich prvých zamestnaní, ako aj pri získavaní pracovných zručností. Spustením "CEO na jeden mesiac" na Slovensku naša spoločnosť prináša novej generácii výzvu, ako aj možnosť získať nové skúsenosti v tandeme s top manažmentom Adecco a vyskúšať si, aké je každodenné riadenie globálnej spoločnosti,“ hovorí S. Duarte.

Program „CEO na jeden mesiac“ odštartoval v roku 2011 v Nórsku. V roku 2015 sa zapojilo viac ako 18 000 žiadateľov z celého sveta. Projekt „CEO na jeden mesiac" preukázal schopnosť zvýšiť zamestnateľnosť aj vďaka praktickým skúsenostiam s vedením medzinárodnej spoločnosti, ktoré vybraní uchádzači získali.

CEO na jeden mesiac v roku 2015 sa stala aj Alexandra z Rumunska, ktorá hovorí: „Spočiatku som sa bála, ako ma v takej veľkej spoločnosti prijmú, pretože som nemala vedomosti, ktoré CEO potrebuje. Tým, že mladý človek prichádza „zvonku“, prichádza aj s novými nápadmi. Naučila som sa, čo znamená byť skutočne dobrý líder vo veľkej spoločnosti. Je to jedna z najlepších skúseností, ktoré môžu mladí ľudia dostať. Kto chce načerpať nové skúsenosti, mal by sa o to pokúsiť.“

Alain Dehaze, generálny riaditeľ spoločnosti Adecco Group, uviedol: „Naša budúcnosť závisí na zručnostiach, odvahe a skúsenostiach mladých. S radosťou uvítam všetkých 50-tich účastníkov programu CEO na jeden mesiac a teším sa na ich postrehy, ako aj z toho, že im môžeme sprostredkovať neoceniteľné skúsenosti na ceste za budovaním ich kariéry.“

Adecco Group vďaka Adecco Way to Work a „CEO na jeden mesiac“ pomáha mladým ľuďom budovať cestu do sveta práce. Cieľom projektu je bojovať proti nezamestnanosti mladých ľudí tým, že im umožní odbornú prípravu priamo na pracovisku. V roku 2015 sa poskytlo viac ako 3 000 stáží a odbornej praxe pre študentov stredných a vysokých škôl.

Viac informácií o  „CEO na jeden mesiac“ http://adec.co/CEO1month

 

Pozrite si video CEO na jeden mesiac 2016

Pozrite skúsenosť rumunskej víťazky Alexa Tirziu, CEO na jeden mesiac

CEO na jeden mesiac slovami ‘CEOs’

 

Adecco Way to Work™ zdroje

Facebook: www.facebook.com/AdeccoWaytoWork

Twitter: www.twitter.com/AdeccoWayToWork

fcb g plus yt Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. moodle

Strojar inovator 2021

mais  Mail Zamestnanci  studentmail  telefon stravovanie kniznica nastavenia ftp zamestnanci

Žiadna udalosť nie je v kalendári

 

Máj 2024
pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Spolupráca s praxou

AuferDesing     Biomedical Engineering    BOSCH   BSH   

Chemosvit    Chirana    Continental    evektor  

 

embraco    Ford    magna

 

 USS    wolksvagen    KIA    PSA

 

 USS    LEAR  minebeamitsumi  

NORDMondi SCP   masam logo ok 1   Tatravagonka Poprad

 

HMT   IDIADA   Sova Digital     siemens

 

SMC    REGADA   Ricardo   Senzor

 engler    matador mubea logo

vuje   javys     Kerex       ROSERO      SEZ

 

  kimex  spp    zts vvu  whirpool

 

LPH  nekoten  swep

 

marelli  slovnaft    IQ   spinea

 

 balluff  mitsubishi  garrett

 

 

 

 

 

 

 

mapa sjf

Študijné oddelenie

Úradné hodiny:
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
8:30 - 11:30
8:30 - 11:30
8:30 - 11:30, 13:00 - 15:00
nestránkový deň
8:30 - 11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Telefón: +421 55 602 2168

Kontakt

Strojnícka fakulta TU v Košiciach
Letná 1/9
042 00 Košice-Sever

tel.: +421 55 602 2016
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.