Ocenenia

OCENENIA V ROKU 2022

CENA ZA VEDU A TECHNIKU 2022

prof. Ing. Tomáš Brestovič, PhD. získal ocenenie Vedec roka SR 2021 v kategórii „Osobnosť vedy a techniky“

VEDEC ROKA 2022

prof. Ing. Tomáš Brestovič, PhD. získal ocenenie vedec roka SR v kategórií „Inovátor roka“ za inovácie v oblasti vodíkových technológií

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH V NITRE 2022

Tím pod vedením prof. Ing. Tomáša Brestoviča, PhD. získal v spolupráci s firmou Rošero – P,  cenu Techfóra za „Prvý autobus s nízkotlakovým uskladnením vodíka“

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH V BRNE 2022

Tím pod vedením prof. Ing. Tomáša Brestoviča, PhD. získal v spolupráci s firmou Rošero – P,  zlatú medailu na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne v  „Inovace prokazatelně vzniklá ve smluvní spolupráci firem s výzkumnými organizacemi“

CENA MESTA KOŠICE 2022

Tím pod vedením prof. Ing. Tomáša Brestoviča, PhD.  získal cenu Mesta Košice za „Implementáciu vodíkových technológií v oblasti energetiky a automobilového priemyslu

OCENENIA V ROKU 2021

OCENENIE THE BEST TOP 10

Doktorand Ing. Lukáš Tóth získal ocenenie "THE BEST TOP 10 v histórii súťaže SLOVAK UNIVERSITY STARTUP CUP".

ŠTUDENTSKÁ OSOBNOSŤ SLOVENSKA 2021

Doktorand Ing. Lukáš Tóth získal ocenenie Študentská osobnosť Slovenska v kategórii hutníctvo, strojárstvo, energetika 2019/2020 a zároveň získal ocenenie aj v kategórií Absolútny víťaz 2019/2020

OCENENIA V ROKU 2020

Slovak University Startup Cup 2020