Škoda Auto Mladá Boleslav

skoda auto logo
Pravidelné stretnutia, exkurzie a projekty pre študentov:

2013

• Workshop – Súčasné trendy navrhovania v automobilovom priemysle I., zadanie študentského projektu „Optimalizácia hliníkových diskov automobilu I.“ (projekt „Disk I“)
  • Exkurzia – Matador Dubnica n. Váhom, Aufeer Design Mladá Boleslav, ŠKODA Auto vývojové centrum Česana (návšteva dynamickej skúšobne automobilov, obhajoba študentského projektu „Disk I.“), výrobný závod ŠKODA Auto Mladá Boleslav, múzeum ŠKODA Auto Mladá Boleslav, výrobný závod TATRA Trucks Kopřivnice, múzeum TATRA Kopřivnice.
  • Mesačná stáž 13 študentov v konštrukčných kanceláriách v Mladej Boleslave, zadania a riešenie diplomových prác

2014

• Workshop – Súčasné trendy navrhovania v automobilovom priemysle II., zadanie študentského projektu „Optimalizácia hliníkových diskov automobilu II.“ (projekt „Disk II.“)
  • Exkurzia MATADOR Dubnica n. Váhom, Aufeer Design Mladá Boleslav, ŠKODA Auto Mladá Boleslav – obhajoba projektu Disk II., TATRA Trucks Kopřivnice.
  • Mesačná stáž 3 študentov v ŠKODA AUto Mladá Boleslav – Česana, zadania a riešenie diplomových prác

2015

• Workshop – Súčasné trendy navrhovania v automobilovom priemysle III., zadanie študentského projektu „Optimalizácia hliníkových diskov automobilu II.“ (projekt „Disk III.“)

2016

• Exkurzia MATADOR Dubnica n. Váhom, Aufeer Design Mladá Boleslav, ŠKODA Auto Mladá Boleslav obhajoba projektu Disk III., TATRA Trucks Kopřivnice.
  • Mesačná stáž 13 študentov v konštrukčných kanceláriách v Mladej Boleslave, zadania diplomových prác
  • plánuje sa Workshop 2016 - Súčasné trendy navrhovania v automobilovom priemysle IV.

Práce študentov na projekte "Disk"

web disky

Ukážka z riešenia diplomovej práce

Žiadna udalosť nie je v kalendári