Oznamy pre študentov
V piatok 8. júna 2018 o 13:00 hod. sa v miestnosti 421B uskutoční stretnutie tajomníka štátnych skúšok Ing. Martina Hagaru, PhD. s končiacimi študentmi bakalárskeho štud. programu Strojné inžnierstvo. Po úvodných informáciách o priebehu štátnych skúšok bude nasledovať nahrávanie prezentácií bakalárskych prác, preto žiadame všetkých študentov o účasť. Dĺžku prezentácií je potrebné upraviť tak, aby nepresahovali 7 minút. V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte Ing. Martina Hagaru, PhD. na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Ľudia na katedre Laboratória a učebne Katedrová videogaléria Publikačná činnosť
Študuj Aplikovanú mechaniku Študuj Strojné inžinierstvo Ponuka služieb pre prax a možností spolupráce Popularizácia vedy a propagácia štúdia

Katedra aplikovanej mechaniky a strojného inžinierstva
TUKE
Letná 9
Slovensko

tel.: +421 55 602 2461 (Sekretariát)

TUKE na mape

TUKE SjF