Oznamy pre študentov

Ponúkame Vašim študentom možnosť získania vedomostí a skúseností priamo z praxe. Konkrétne by išlo o návrh, výpočet a kreslenie potrubných systémov pre odprášenie technologických procesov, návrhy oceľových konštrukcií súvisiacich s potrubnými systémami a filtrami a kreslenie výrobnej dokumentácie k vyššie spomenutým návrhom.

Okrem toho, že dodávame filtre spoločnosti Donaldson, vyvíjame aj vlastné filtračné zariadenia, ktoré vychádzajú z požiadaviek našich zákazníkov. Na tieto nové zariadenia by sme potrebovali pár šikovných ľudí, ktorí by dokázali takéto filtračné zariadenie prepočítať, čo sa týka vzduchotechnických prepočtov, ale aj statických a pevnostných výpočtov (niektoré sú určené do výbušného prostredia a sú opatrené zhášacím systémom, takže musia vydržať predpísané tlaky a podtlaky počas extrémnych situácií). Zároveň je potrebné takto vypočítaný filter rozkresliť do výrobných výkresov. V prípade ďalšieho záujmu umožníme študentom podieľať sa priamo na realizácii nimi navrhnutých projektov.

Zároveň ponúkame poskytnutie odborných informácií z nášho odboru, dohľad skúsených projektantov a konzultácie s nimi v rámci riešenia dielčích projektových úloh. V prípade, ak budú mať študenti záujem, je možná ďalšia spolupráca aj po skončení školy (trvalý pracovný pomer). V priebehu riešenia projektov je možné získať skúsenosti s projektovaním a v relatívne krátkom čase získať oficiálnu pečiatku projektanta.

Či už by bol záujem o spoluprácu v rámci bakalárskej, alebo diplomovej práce, najlepšie by bolo začať čo najskôr, preto ponúkame nástup do firmy vo forme napr. letnej brigády prakticky okamžite. Naše požiadavky nie sú až také komplikované: kreslenie v AutoCAD, kreslenie v 3D programe (napr. STEP), ochota získavať vedomosti a skúsenosti, vodičský preukaz nie je nutnosťou, avšak zaváži. V niektorých prípadoch ide len o kancelársku prácu, pre niekoho kto nemá problém ísť aj do hlučnej a prašnej technológie, máme tiež využitie.

Kontakt:
Ing. Marián Bartko
Konateľ
MIDORIING,s.r.o.
+421 911 010 600
www.midoriing.sk

Ľudia na katedre Laboratória a učebne Katedrová videogaléria Publikačná činnosť
Študuj Aplikovanú mechaniku Študuj Strojné inžinierstvo Ponuka služieb pre prax a možností spolupráce Popularizácia vedy a propagácia štúdia

Katedra aplikovanej mechaniky a strojného inžinierstva
TUKE
Letná 9
Slovensko